Przejdź do treści

ZAJĘCIA

ODKRYJ SIEBIE!

JOGA – prowadząca Miniszka SWAMI JAYADEVI MATA

Wtorek godz. 18:00 -19:10 Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa wg systemu Joga w Życiu Codziennym

Wtorek godz. 19:30 – 20:40 „Joga na stres” wg systemu Joga w Życiu Codziennym

Piątek godz. 19:30 – 20:40 Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa wg systemu Joga w Życiu Codziennym

Cennik: jednorazowe wejście: 45 pln, Karnet 4 wejścia na 4 tygodnie: 150 pln, Karnet 6 wejść na 4 tygodnie: 200 pln, Karnet 8 wejść na 4 tygodnie: 230 pln

MEDYTACJE

ŚRODA Medytacje prowadzone 19:30 – 20:00 „POWRÓT DO SAMEGO SIEBIE” – Anna Budzowska (40zł za 90 minut zajęć) DOPISZ SIĘ NA FB: https://fb.me/e/34808dujS , przeczytaj więcej o tych medytacjach TU: https://klubmistrzow.pl/medytacje/medytacje/

CZWARTKI 18:00 – 19:30 OM CHANTING – z Majką Zell – medytacje z intonowaniem dźwięku OM (wstęp wolny – zbieramy datki na salę) https://klubmistrzow.pl/medytacje/medytacje-om-om-chantingi-z-majka-zell/

PIĄTKI

Warsztaty QIGONG „Porusz swoją siłę życiową!” start 18:00 – 19:00 – prowadząca Dorota Batorska – DOPISZ SIĘ NA FB https://fb.me/e/3L5jCWxOJ – Cennik: jednorazowe wejście: 50 pln, Karnet 4 wejścia na 4 tygodnie: 150 pln, Karnet 6 wejść na 4 tygodnie: 200 pln, Karnet 8 wejść na 4 tygodnie: 230 pln , więcej o zajęciach znajdziesz TU: https://klubmistrzow.pl/zajecia/zajecia-qigong

PIĄTEK 18:00 – 19:00 – MEDYTACJA W CISZY (technika Vipassana) prowadzi Piotr Sinior – wstęp wolny – zbieramy datki na salę (15-20-30 zł) Więcej o zajęciach znajdziesz TU: https://klubmistrzow.pl/medytacje/medytacje-w-ciszy/

WARSZTATY

PONIEDZIAŁKI – Joga śmiechu – Start 17:00 – 19:00, oraz Odetchnnij – Warsztaty Dobrego Samopoczucia, prowadzi Stefan Janicki, więcej o tych cotygodniowych warsztatach przeczytasz Tu: https://klubmistrzow.pl/warsztaty/zajecia-ze-stefanem-janickim-joginem-smiechu/

NIEDZIELE – najczęściej pierwsza niedziela miesiąca MANTRY z Majką Zell od 18:00 – 19:30 – więcej info Tu: https://klubmistrzow.pl/koncerty/mantry-w-niedziele/ Sprawdź aktualizację w grafiku zajęć 😉

CZWARTEK raz w Miesiącu 18:00 – 20:00 – Męskie Kręgi https://www.facebook.com/photo?fbid=806267644628594&set=a.567485391840155 (wstęp wolny – zbieramy datki na salę)

COMIESIĘCZNE WARSZTATY EWY WITEK dowiedz się o terminach – pasjaduszy@gmail.com, tel 603643328

NOWE sesje z Rafałem Wereżyńskim !

Zapraszamy na sesje indywidualne „Radykalny Wgląd” w środy w Klubie Mistrzów!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ lub klikając w plakat.

NOWE ZAJĘCIA!

Kliknij w zdjęcie 😉

SESJE INDYWIDUALNE

Masaże w Klubie Mistrzów

STAŁE ZAJĘCIA

JOGA i JOGANIDRA

Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia z wyjątkową nauczycielką – SWAMI JAYADEVI MATA – Mniszką i nauczycielka jogi wg systemu Joga w Życiu Codziennym.


Do wyboru lub w połączeniu:
1.) Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa wg systemu Joga w Życiu Codziennym: jest to praktyka oparta na starożytnej wiedzy pochodzącej z samego źródła od himalajskich Mistrzów i Joginów. Bazą każdych zajęć jest system ASAN /ćwiczeń fizycznych/, PRANAJAM / ćwiczeń oddechowych/ oraz RELAKSACJA.

Zajęcia obejmują również program ćwiczeń przeciwko bólom pleców, opracowany na podstawie wieloletniej współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy Mistrzem oraz autorem systemu Joga w Życiu Codziennym Paramhans Swami Maheshwaranandą, a zachodnimi lekarzami i fizjoterapeutami. Jest on cennym połączeniem wiedzy zachodniej z wiedzą i mądrością wschodu. Celem tych zajęć jest również nauczenie się fizycznej i psychicznej relaksacji, abyśmy mogli lepiej radzić sobie ze stresem w naszym codziennym życiu oraz pozbyli się niepotrzebnych myśli i niepokoju; rozwijanie wiary w siebie i zyskanie umiejętności zarządzania swoją energią. Likwidowanie stresu i napięć pomaga nam zwalczać nerwowość, bezsenność oraz wiele innych fizycznych i psychicznych dolegliwości.

Praktyka jest prowadzona tak aby miała formę świadomej aktywnej medytacji, jest treningiem uważności i koncentracji, który poszerza świadomość. Dzięki temu zmienia się jakość naszego życia, otwieramy się na doświadczanie większego spokoju i szczęścia oraz stajemy się całościowo zdrowsi.

„Joga w życiu codziennym” jest dobra dla ludzi w każdym wieku i dowolnej fizycznej kondycji, zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę jogi.

2.) Joga na stres wg systemu Joga w Życiu Codziennym:
Przewlekły stres powoduje powstawanie napięć w ciele, które skutkują bólem, zaburzają oddech oraz pracę układu hormonalnego. Mogą być także przyczyną wielu chorób.
Na zajęciach poznajemy techniki relaksacyjne, które uczą nas, jak skutecznie radzić sobie ze stresem i odzyskać utracone poczucie harmonii. Wykorzystamy narzędzia, jakie daje nam joga: asany (pozycje), pranajamę (oddech), relaksację (joganidrę), mantrę (dźwięk), aby, na poziomie ciała, uwolnić się od napięcia, na poziomie duchowym – umożliwić przepływ zablokowanej energii, a na poziomie umysłowym – uspokoić myśli, przestać się zamartwiać, odzyskać dobre samopoczucie, wewnętrzną równowagę oraz wysoki poziom koncentracji i uważności.
Joganidra: czyli inaczej sen jogina, albo psychiczny sen to subtelna, starożytna technika wywodząca się z jogi i służąca do osiągnięcia stanu głębokiego relaksu ciała i umysłu oraz pozwalająca nam świadomie spać i śnić. Ta antystresowa relaksacja, polegająca między innymi na skanowaniu ciała, ma ostatecznie prowadzić do duchowej wewnętrznej transformacji. Jest to technika medytacyjna, którą wykonuje się na leżąco, prowadząca do poznania siebie i pozbycia się problemów, lęków, blokad, kompleksów, które tkwią w naszej nieświadomości i podświadomości. Prowadzi do głębokiego relaksu całego ciała, wycisza przepływ myśli i równoważy nasze emocje. W joganidrze pracujemy również z tzw. Sankalpą, pozytywnym postanowieniem, intencją czy życzeniem, które chcemy spełnić czy zrealizować w naszym życiu. Po Joganidrze z jednej strony czujemy się rozluźnieni, oczyszczeni i odświeżeni emocjonalnie, psychicznie i fizycznie a z drugiej strony mamy dużo nowej energii do działania.
Regularna praktyka Joganidry przynosi liczne korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Pomaga stawić czoła wyzwaniom dnia codziennego, poprawia jakość snu, zwiększa koncentrację i kreatywność oraz wzmacnia stabilność emocjonalną. Przypomina nam, że zawsze obecny jest w nas głęboki spokój i wewnętrzna błogość.

Więcej o tych zajęciach TU:
https://fb.me/e/1zXcrjMrm

Więcej informacji i zapisy:

mail: joasia.b@wp.pl lub info@jogawzyciucodziennym.pl
tel.509 201 561

Godziny zajęć:

Wtorek godz. 18:00 -19:10 Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa wg systemu Joga w Życiu Codziennym
Wtorek godz. 19:30 -20:40 Joga na stres
Piątek godz. 19:30 – 20:40 Joga klasyczna z elementami jogi dla kręgosłupa wg systemu Joga w Życiu Codziennym

Cennik:
jednorazowe wejście: 45 pln
Karnet 4 wejścia na 4 tygodnie: 150 pln
Karnet 6 wejść na 4 tygodnie: 200 pln
Karnet 8 wejść na 4 tygodnie: 230 pln

Zapisz się już dzisiaj! Grupa już jest i rusza w nowym miejscu 9 maja we wtorek.

Gdzie:
Studio Odkryj Siebie – Klub mistrzów
ul. Szolc-Rogozińskiego 4, Warszawa
(blisko stacji metra Imielin, lokal nad pocztą polską)

Więcej o prowadzącej znajdziecie tu: https://www.facebook.com/joannajayadevi.bierska/

SWAMI JAYADEVI MATA

Praktykuje jogę od 1998 roku, wtedy też spotkała po raz pierwszy swojego Mistrza Vishwaguru Paramhans Swami Maheshwaranandę, znanego na świecie autora systemu „Yoga in Daily Life” /Joga w Życiu Codziennym/. Zaczęła regularnie uczęszczać na Międzynarodowe Seminaria Jogi prowadzone przez samego Mistrza oraz innych nauczycieli, fizjoterapeutów i rehabilitantów, które odbywały się w Indiach, Czechach, Austrii, na Węgrzech i na Słowacji. W 2001 roku zdała egzamin nauczycielski i otrzymała Międzynarodowy Certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć jogi w tym systemie.

Na początku uczyła jogi studentów na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, a po przeprowadzeniu się do Warszawy zaczęła prowadzić zajęcia w różnych centrach jogi / m.in. w Joga Klubie, Samadhi Joga i Centrum Joga /, salonach piękności, firmach / m.in. dla pracowników Ikea, Alior Banku /, klubach, jak również i w Warszawskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

W lipcu 2021 r. przyjęła sannyas dikshę / inicjacja do starożytnego zakonu swamich/ i została mniszką. Podczas tej tradycyjnej wedyjskiej świętej ceremonii ognia, która odbyła się w pięknej yagya shali w Mahaprabhu Dip Ashramie w Strilkach /Czechy/ otrzymała tytuł i imię Swami Jayadevi Mata Puri, spełniając od dawna żywione pragnienie pełnego oddania się życiu duchowemu, którego esencją jest służenie / Seva lub Karma Joga – joga działania / swojej Linii Mistrzów i całemu światu. Była to pierwsza tego typu inicjacja w Europie.

Gdzie?

Studio Odkryj Siebie – Klub Mistrzów Ul. Szolc Rogozińskiego 4, pierwsze piętro, lokal nad pocztą polską.


Co potrzebujesz na zajęcia? – Wygodne ubranie, matę do jogi, wodę


“Joga jest ścieżką otwierania serca na bezwarunkową miłość, to budzenie świadomości i odkrywanie wewnętrznej mądrości, które trwa całe życie”

SWAMI JAYADEVI MATA / Joanna Bierska

MEDYTACJE

Powrót do Siebie

Serdeczne zapraszam na zanurzenie się we wspólnej kreacji!

MEDYTACJE “Powrót do samego Siebie”

Na moich zajęciach wprowadzam przybyłych w stan pięknego spokoju, rozluźniamy ciało i umysł, by później móc przeżyć przygodę w swojej fantazji.

Prowadzę Was tak, abyście sami mogli poczuć siebie, doświadczyć zapachów, dźwięków, kształtów, ale też konkretnych uczuć – tych wygodnych i tych niewygodnych.

Podczas głębokiego wejścia w swoją fantazję, możemy razem przejść przez bariery, które później będą uwalniać się w realnym świecie. Zmiana wykonana z poziomu fantazji potrafi otworzyć człowieka na nowe odbieranie rzeczywistości i nową uważność w tu i teraz.

Bardzo wyraźnie czuję ostatnio mistrzowskie trwanie w służbie, dochodzenie do swojej boskości i otwieranie się na miłość bezwarunkową do siebie i innych, co uważam za najpiękniejszy dar, jaki człowiek może przyjąć w tym życiu. Dlatego w 2021 roku zaczęłam prowadzić wspólne medytacje tonięcia w fantazji, które nazwałam “Powrót do samego siebie”.

Przykładowe zajęcia:

Kim Jestem?

Anna Budzowska

Duchowa przewodniczka, założycielka portalu dla osób przechodzących swoje przebudzenie szkoladuchowsci.pl, współtwórca portali: Bretarianie.pl– życie światłem (fb), themasterslife.com, organizatorka spotkań, wyjazdów i warsztatów duchowych nauczycieli.

Zajęcia 90 minut – inwestycja 40zł 

Bardzo proszę o zapisy na maila anbudzowska@gmail.com – lub tu przez formularz kontaktowy – Dzięki piękne 

lub

Weźcie ze sobą matę do jogi lub poduszkę do siedzenia, koc, wodę – to wszystko może się przydać 

p.s. będzie magicznie  

Dobrze jest się zapisać na wydarzenie na FB, które na bieżąco pokazuje wszelkie aktywności i zmiany naszych wspólnych chwil dla Siebie: https://fb.me/e/3aVNPobXk

Mamy też swoja grupę medytacyjną na fb 😉


Dzięki piękne! I pamiętajcie, że medytacje to tylko chwila uważności na siebie, której twoja istota bardzo potrzebuje i do której tęskni!

„Zawsze byłam odważna, bo nigdy nie bałam się kochać!”

ANNA BUDZOWSKA

ANNA

ANN

Zajęcia QIGONG z Dorotą Batroską –

porusz swoją siłę życiową.

Praktykujemy Qigong styl Lecącego Żurawia, składający się z 6 integralnych części.

W danym tygodniu skupiamy się na nauce jednej sekwencji – uczymy się kolejno wszystkich sześciu, ale na każdych zajęciach przechodzimy również przez całość formy. Zajęcia są poprzedzone rozgrzewką i kończą się krótką medytacją stojącą.

🔷 Więcej o praktyce:

Qigong Lecący Żuraw – bardzo łagodna praktyka, polega na wykonywaniu sekwencji płynnych i miękkich ruchów, które służą otwarciu punktów energetycznych w ciele, wzmocnieniu przepływu energii w kanałach energetycznych (meridianach) oraz zmagazynowaniu energii. Praktyka skupiona jest przede wszystkim na wzmacnianiu i równoważeniu przepływu energii (qi) w ciele, uwalnianiu zastojów i udrażnianiu kanałów energetycznych. W stylu „Lecącego żurawia” koncentrujemy się na dolnym zbiorniku energii (dantian), stanowiącym główne centrum energetyczne w ciele. Praktyka składa się z 6 rozbudowanych części. Pięć pierwszych tworzy tzw. Długą Formę, ostatnia część to tzw. Krótka Forma. Regularna praktyka zwiększa odporność i witalność organizmu, przywraca zdrowie i równowagę na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym.

🔷 O Qigong:

Qigong to holistyczny system ćwiczeń samoleczenia oraz medycyny energetycznej. Jest to starożytna, (znana w Chinach od co najmniej 5 tysięcy lat), ewoluująca praktyka, która obejmuje zestaw ruchów i pozycji, automasaż, techniki oddychania i medytację.

Termin „qigong” składa się z dwóch chińskich znaków: „qi” (氣) oznaczające „siłę życiową” lub „energię życiową” oraz „gong” (功) oznaczające „umiejętność” lub „praktykę”. Qigong można przetłumaczyć więc jako „kultywowanie umiejętności energetycznych” lub „praca z siłą życiową”.

Na przestrzeni wieków rozwinięto wiele stylów i odmian tej praktyki, a każdy ma swoje unikalne zastosowanie. Medycyna chińska wykorzystuje Qigong w celu zachowania zdrowia i zapewnienia długowieczności, do przywracania i utrzymania równowagi organizmu oraz wzmocnienia narządów wewnętrznych. Qigong jest również wykorzystywany w sztukach walki jako integralna forma treningu, a także jako narzędzie rozwoju świadomości, czy też forma medytacji w ruchu. Jego efekty mogą się różnić w zależności od osoby.

🔷 Korzyści z praktyki:

✔ uwalnianie napięć i zastojów w ciele, usuwanie blokad i przewlekłego bólu
✔ przywrócenie i utrzymanie naturalnej harmonii organizmu
✔ poprawa stanu zdrowia, a przy regularnej praktyce całkowite wyleczenie z wielu chorób
✔ wzmocnienie odporności, wzrost witalności, poziomu energii i kreatywności
✔ zwiększenie koncentracji, jasności umysłu i uważności
✔ redukcja stresu, uspokojenie umysłu, zwiększenie stabilności emocjonalnej, poczucie wewnętrznego spokoju
✔ uziemienie, uczucie osadzenia i ugruntowania oraz połączenia ze sobą i światem
✔ zwiększenie świadomości ciała i emocji
✔ poprawa kondycji fizycznej, wzrost elastyczności, wzmocnienie stawów, ścięgien i powięzi.

👉 Różne badania pokazują, że regularne praktykowanie Qigong ma korzystny wpływ na cały organizm, a w szczególności na układy: sercowo-naczyniowy, płucny, hormonalny, nerwowy i odpornościowy. Qigong jest również skuteczny w walce z: chorobami stawów, zaburzeniami widzenia, bólami karku i/lub kręgosłupa, stresem i depresją, brakiem koncentracji, przedwczesnym starzeniem się.

🔷 Dla kogo jest polecana praktyka?

Qigong może wykonywać każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej 😊

🔷 Czas: 1 h 10 minut 🔷

🔷 Koszt pojedynczych zajęć w KLUBE MISTRZÓW: 50 zł , w pakiecie: 4 zajęcia – 150 zł

DOROTA BATORSKA – Nauczycielka Qigong, arteterapeutka, trenerka dramy. Prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty rozwoju osobistego z elementami ruchu intuicyjnego, technik dramowych, kreacji plastycznej i medytacji. Jej pasją jest świadoma praca z ciałem, ekspresja poprzez taniec i ruch.

Zajęcia QIGONG

PIĄTKI GODZ. 18:00 – 19:10

Obowiązują zapisy na @ –> harmony.space2@gmail.com


Zapraszam Cię na moje zajęcia!

Gdzie?

Klub Mistrzów Ul. Szolc Rogozińskiego 4, pierwsze piętro, lokal nad pocztą polską.


Co potrzebujesz na zajęcia? – Wygodne ubranie, wodę, buty na przebranie lub skarpetki.


Cena: 4 zajęcia 150zł


Zapisy Dorota Bartorska:
harmony.space2@gmail.com

lub


W czasie praktyki własnej oraz podczas odbytych szkoleń i warsztatów, zebrałam sporo narzędzi, które mogą wspierać na ścieżce samorozwoju, osiągania dobrostanu psychofizycznego, czy podczas sytuacji kryzysowych. Praktyka Qigong otworzyła mnie na głębsze zrozumienie zależności pomiędzy ciałem, emocjami i umysłem. Pokazała mi jak ważnym elementem warunkującym zdrowie jest mocny i swobodny przepływ energii w ciele, oraz jak to się przekłada na jakość życia i kondycję psychofizyczną.

🔸 Moi nauczyciele:

⚜ Naukę praktyki Qigong Lecący Żuraw rozpoczęłam w 2006 r. u mistrza Pekińskiego Stowarzyszenia Qigong – Liu Zhongchun, współtwórcy tej praktyki i autora pierwszego chińskiego podręcznika na jej temat. Lecący Żuraw jest uproszczoną formą starożytnych praktyk, dostosowaną do współczesnych czasów i aktualnie występujących problemów zdrowotnych. Na przestrzeni lat 2006-2009 uczestniczyłam w kilku obozach szkoleniowych z Mistrzem Zhongchun oraz szkoleniach instruktorskich.

⚜ W 2022 r. ukończyłam szkolenie instruktorskie Dragonfly Qigong u twórcy tego stylu Steve’a Greena w Hiszpanii (ucznia Iaina Armstronga).

⚜ W roku 2022 szkoliłam się w zakresie Yi Jin Jing Qigong u mistrza Giuseppe Paterniti, który od ponad 30 lat zgłębia tajniki Taijiquan (styl Chen) i kilkudziesięciu styli Qigong u największych chińskich mistrzów, osiągając najwyższy poziom mistrzostwa. W 2019 r. w Tokio otrzymał on tytuł najlepszego międzynarodowego nauczyciela Qigong.

MEDYTACJE OMCHANTING

z Majką Zell

Praktyka z wykorzystaniem najpotężniejszej wibracji „OM” to bardzo prosta metoda transformowania naszej energii, harmonizowania ciała i ducha, oczyszczania naszego organizmu i aury oraz likwidowania wszelkich blokad energetycznych.


Technika ta uwalnia w nas procesy samouzdrawiania na każdym poziomie. Pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji, od stanów depresyjnych i lękowych, od stanów bezsenności. Pomaga też osiągnąć wewnętrzny spokój, a z czasem rozwija w nas uczucie radości i bezwarunkowej miłości.

OM Chanting budzi naszą intuicję i podnosi poziom świadomości. Jest też doskonałą techniką oddechową.

Intonowanie dźwięku OM w grupie wzmacnia jego uzdrawiającą moc. Powstająca energia działa nie tylko na uczestników i ich otoczenie, lecz może być też kierowana do innych ludzi potrzebujących wsparcia, do miejsc i sytuacji życiowych oraz dla dobra naszej planety.

Jest to wspaniała technika dla wszystkich – niezależnie od wieku, wyznania, światopoglądu czy wybranej ścieżki duchowej.


Przygotuj sobie intencję i dołącz do nas, by doświadczyć mocy wibracji OM🕉


Zrób coś dobrego dla siebie i innych.😊❤

Zobacz film:

Prowadząca Majka Zell

Od wielu lat praktykuję jogę i pracuję z energią i dźwiękiem, organizując spotkania ze śpiewaniem mantr, koncerty mis i gongu, oferując sesje Reiki i masaże dźwiękiem mis terapeutycznych.
Jestem organizatorką transformujących kręgów OM Chanting w całej Polsce oraz propagatorką Project Mantra. Dotychczasowe praktyki pomogły mi utwierdzić się w przekonaniu, że ścieżka, którą mamy do przejścia tu na ziemi jest krótka, choć niełatwa i prowadzi od umysłu do serca. 

❤️

Zajęcia 90 minut
Każdy Czwartek, godz. 19:00 – 20:30
Wstęp: wolne datki na pokrycie kosztów organizacyjnych, kosztów sali (15-20-30zł) 

Zapisy Majki ,może być SMS, tel.: 501 535 125

lub


„Pamiętajcie, że medytacje to tylko chwila uważności”

Prośba:
– Zadbaj o wygodne ubranie i wodę do picia.
–  W Klubie Mistrzów rozbieramy buty, weź ciepłe skarpetki. 
– Podaj dalej 😊


Czekamy na Ciebie 🤗🕉
NAMASTE 🙏❤

ANN

CICHE MEDYTACJE – Piotr Sionior

Medytacje w ciszy – Starożytna medytacja, ponad 2500 lat tradycji. Ma ona na celu pomóc „wykorzenić psychiczne nieczystości” i pozwolić osiągnąć szczęście poprzez samoobserwację i wzrost świadomości. Praktykowanie tej metody prowadzi do samo-transformacji i silnego połączenia ciała z umysłem poprzez ujawnienie pewnych uniwersalnych prawd o ludzkiej egzystencji.

Medytacja obserwacji – obserwujesz swój oddech, swoje doznania – tylko obserwujesz – nie oceniasz – nie analizujesz. Pozwalasz sobie na dostrzeżenie tego co przychodzi.
Po co taka medytacja? Abyś był szczęśliwy i wolny, wolny od niechęci i pragnień, abyś żył szczęśliwie i spokojnie. Medytacja dla każdego, medytacja, którą możesz robić niezależnie od wyznawanej przez Ciebie religii.

Serdecznie zapraszamy zwolenników medytacji Vipassana do bezpiecznej przestrzeni Klubu Mistrzów na ciche medytacje z samym sobą.

Studio Odkryj Siebie – Klub Mistrzów znajdziecie na 1 piętrze, do lokalu wychodzi się po schodach, nasze studio umiejscowione jest dokładnie nad pocztą polską.

Zajęcia odbywają się w mniejszej sali klubowej – na końcu korytarza po prawej stronie. Tzw. sala kolonialna.

Ul. Szolc-Rogozińkiego 4, dojazd metro Imielin + 8 min. drogi pieszo, lub autobusem, który dojeżdża pod lokal 136, 179, 217. Na miejscu jest także duży parking, wjazd od ul. Cynamonowej.

Cieszymy się, że będziesz z nami! Do zobaczenia na medytacjach!

Zajęcia prowadzi Piotr Sinior, który w ostatnich latach skutecznie rozbudził w sobie techniki medytacyjne, zmieniając przy tym swoje życie. Piotr na codzień jest nauczycielem w liceum, jego otwarte serce i miłość do ludzi, to jego znak rozpoznawczy. Jak nikt inny potrafi objąć siebie i innych ciszą, by w pełni uhonorować każdego kto nadchodzi.

Medytacja w Ciszy

PIĄTKI GODZ. 18:00 – 19:00

Medytacje trwają godzinę, na miejscu znajdziecie kilka poduch, poduszek, koców i maty do jogi, które możecie wykorzystać. Wstęp jest wolny, mile widziane są niewielkie datki na pokrycie kosztów sali, do specjalnego kufra skarbów.

Można przyjść z ulicy, ale aby dobrze przygotować się na ilość osób, bardzo prosimy o wcześniejszą informacje, szczególnie, jeśli wybieracie się do nas po raz pierwszy.

Zapisy – sinior.piotr@gmail.com, w tytule medytacje, ilość osób, Imiona.


Warsztaty otwierające Głos – Lustro Twojego Ja

NOWE WARSZTATY WOKALNE OD LIPCA – Warsztaty pracy z głosem dedykowane dla wszystkich osób, które:

– na planie fizycznym chcą poprawić technikę wydobycia głosu (zarówno w mowie, jak i śpiewie),odblokować oddech i poznać zasady prawidłowego oddechu, wydobyć jego potencjał w zakresie barwy, siły, nośności oraz odważniej wyrażać Siebie poprzez głos;

– na planie emocjonalnym – pragną uwolnić swój głos z blokad i napięć, zintegrować się ze swoim bólem i uwolnić radość;

– na planie duchowym – poprzez wibracje dźwięków wejść na głębszy poziom Siebie.

Warsztaty prowadzone są przez Jolantę Sipowicz, dr habilitowanego z zakresu wokalistyki, śpiewaczki operowej, aktorki, pedagoga z 30- letnim doświadczeniem akademickim, autorki książki: Ja i mój głos. Jak uwolnić wibracje głosu i nawiązać bliższy kontakt z sobą i innymi ludźmi.Autorska metoda pracy z głosem, traktująca głos jako kontynuację ruchu ciała pozwala na emitowanie dźwięków w sposób bardziej wydajny i ekonomiczny (maksimum efektu przy minimum wysiłku).

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, w grupach dwu i trzy-osobowych oraz większych ok. 8 osobowych. Czas trwania zajęć indywidualnych i w małych grupach – 1 godzina, w większych 2 godziny.

Cennik: – zajęcia 1-osobowe – 125 zł , – zajęcia 2 osobowe – 160 zł (80 zł/osoba) , – zajęcia 3 osobowe – 180 zł (60 zł/osoba), – zajęcia w większych grupach – 100 zł/osoba/2 godziny

Proszę o zgłaszanie swoich potrzeb z zakresu pracy z głosem i oddechem oraz terminów, w których jesteście dostępni. Możliwość swobodnego wyboru terminu/godzin zajęć dotyczy okresu 1-15.07.2023. ZAPISY tel. 608 312 187 lub przez maila klubmistrzow44@gmail.com

Prowadzisz swoje wyjątkowe warsztaty? Dołącz do naszego grona Mistrzów!

Wynajmujemy także sale i nasze przestrzenie na warsztaty jednorazowe, wydarzenia, konwenty, spotkania, wydarzenia teatralne i artystyczne, a nawet urodziny. Sprawdź nasz cennik w zakładce oferta.