Przejdź do treści

Mapa Życia Warsztaty na żywo

  Zapraszamy serdecznie na nowe warsztaty Julity Hackiewicz od września w klubie Mistrzów! Zapisz się na wydarzenie na FB – Warsztaty na żywo Biologia Totalna

  Co Was czeka?

  „Wprowadzenie do Mapy Życia” – to warsztaty całkowitej transformacji, czyli przejścia od stanu choroby i niechcianych sytuacji oraz niezrozumiałych zdarzeń w życiu, do całkowitego zdrowia,  zadowolenia i zrozumienia.  W efekcie końcowym otrzymujesz  możliwość wyboru tego, jak ma wyglądać twoje zdrowie, członków twojej rodziny, twoja sytuacja domowa, relacyjna i finansowa. 

  Na warsztatach Mapy Życia będziemy zajmować się rozwiązywaniem konfliktów, które prowadzą do najbardziej powszechnych chorób XXI wieku takich jak:
  – zaburzenia odżywiania, otyłość, anoreksja, bulimia,
  – alergie,
  – choroby skóry takie jak AZS, bielactwo, łuszczyca, egzema, liszaj, trądzik,
  – nowotwory,
  – choroby przewlekłe układu krążenia takie jak: niewydolność układu krążenia, nadciśnienie tętnicze, choroby serca i naczyń krwionośnych,
  – choroby przewlekłe układu oddechowego takie jak astma i obturacyjne zapalenie płuc,
  – choroby autoimmunologiczne, takie jak: Hashimoto, stwardnienie rozsiane, RZS, cukrzyca, choroby jelit np. choroba Leśniowskiego-Crohna,
  – choroby z udziałem organizmów patogennych, takich jak: grzyby, bakterie, wirusy czy pasożyty,
  – problemy natury seksualnej, bezpłodność, zaburzenia libido czy problemy w związkach,
  – choroby i zaburzenia natury psychicznej, takie jak: depresja, nerwica, bezsenność, problemy emocjonalne,
  – spektrum autyzmu, ADHD, zespół Aspergera.

  Mapa Życia to autorska metoda terapeutyczna Julity Hackiewicz powstała w efekcie poszukiwania własnej drogi wyjścia z ciężkiej choroby. Składa się na nią wiedza z wielu metod terapeutycznych,  takich jak: Totalna Biologia, Biologika czy Germańska Nowa Medycyna, które objaśniają przyczynę, mechanizm powstania, etapy rozwoju i sposoby wyjścia z dowolnej choroby.


  Dla pogłębienia pracy w układzie ciało – psychika – dusza w metodzie Mapy Życia będziemy używać również wiedzy z terapii traumy i pracy z ciałem, aby ułatwić i przyspieszyć etap zdrowienia i wychodzenia z kłopotów. W najtrudniejszych historiach sięgniemy do metod szamańskich i kwantowych, aby wykorzystać informacje niesione przez nasze DNA albo Duszę i zwrócimy się do nieżyjących członków drzewa genealogicznego, którzy przekażą nam wiedzę niezbędną do pełnego wyzdrowienia i wyjścia z niechcianych sytuacji. 
                                                                                             
  – Uważam, że każdy powinien mieć świadomość tego, w jakim punkcie swojego życia się znajduje i gdzie chce dojść, czyli jaki ma cel lub do czego dąży. Potrzebujemy świadomości, jakie jest nasze życie obecnie i jak chcemy, żeby wyglądało w przyszłości.
  Serdecznie zapraszam na zajęcia – Julita Hackiewicz, autorka książki „Mapa Życia”.

  W klubie dostępne są też niesamowite książki Pani Julity z których dowiecie się jak uzdrowić siebie! Więcej o książce i autorce znajdziecie na stronie na stronie:

  https://julitahackiewicz.pl/

  Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia:

  Kiedy?

  Każdy CZWARTEK – zaczynamy 7 września

  Gdzie?

  Klub Mistrzów – Odkryj Siebie

  ul. Szolc-Rogozińskiego 4 (lokal nad pocztą polską, 1 piętro) Blisko stacji metra Imielin

  Cena?

  Inwestycja w swoje zdrowie na czterogodzinnych zajęciach to 200zł za osobę, płatne gotówką na miejscu spotkania.

  Nauczysz się:
  – jak zlokalizować chorobę lub problem,
  – jak stosować Linię Życia dla siebie i każdej osoby, która mogłaby potrzebować twojej pomocy,
  – jak zyskać dostęp do ukrytych zdarzeń z przeszłości, które mają wpływ na twoją obecną sytuację,
  – jak rozpoznawać kluczowe momenty węzłowe z twojego życia decydujące o twoim stanie zdrowia fizycznego i psychicznego, statusie materialnym, sposobach kontaktowania się z otoczeniem i pozycją w grupie i społeczeństwie,
  – jak wpływać na teraźniejszość i przyszłość przez rozpoznanie wzorców z przeszłości.

  Na zajęciach należy:
  – mieć zeszyt i długopis do notowania,
  – być w wygodnym ubraniu,

  Serdecznie zapraszamy do zapisów przez przycisk powyżej lub przez wiadomość na maila klubmistrzow44@gmail.com, lub SMSem +48 537 880 788 – wpisując wasze Imię Nazwisko i wasz email oraz tekst „Zgłaszam się na Warsztat Mapa Życia w klubie Mistrzów” Dziękujemy!

  JULITA HACKIEWICZ
  Terapeutka i autorka książki „Mapa Życia”, która jest jednocześnie nazwą jej autorskiej terapii.
  Ukończyła Wydział Żywienia Człowieka na SGGW w Warszawie.
  Zapadła na poważną chorobę nowotworową, którą pokonał przepracowując własną psychikę. Pracując nad uzdrowieniem w ciągu ostatnich 10 lat wzięła udział w setkach warsztatów i szkoleń w Polsce i na świecie. Poznała: Nową Medycynę Germańską, Totalną Biologię, Biologikę, Recall Healing, terapie traumy NARM oraz Somatic Experince, a także Theta Healing i Kroniki Akaszy. Kierowana ogromną ciekawością zdobywała kolejne certyfikaty i odkrywała swoje zdolności w zakresie uzdrawiania. Od kilku lat prowadzi autorskie terapie Mapy Życia oraz kameralne warsztaty pomagające  w trudnych przypadkach.