Przejdź do treści

„Lustrzane Płótno” w Klubie Mistrzów

  Na „Konwencie Nowej Energii 2023” Arek Rataj pokazał uczestnikom eksperyment, który umożliwiał malowanie swojej unikalnej mandali ruchem swojego ciała w Tu i Teraz. Była też możliwość eksplorowania VR – wirtualnej rzeczywistości połączonej z uważnością siebie. Teraz przyszedł czas na nowy projekt, który nazwał „Lustrzane Płótno”, w którym uczestnicy będą tworzyli wspólną historię, opierając się na indywidualnych doświadczeniach z ich życia.

  Będą dosłownie redefiniować siebie, pozwalając na rozszerzenie historii z nimi związanych.

  W takich eksploracjach, wynik bardzo często może nas zaskoczyć.

  Czy odważysz się spróbować, zanurzając się w czteroosobowej grupie głęboko w swoje doświadczenie, by stworzyć je dla siebie od nowa?

  Serdecznie zapraszamy do zapisów do Arka i swobodne odkrywanie siebie przy pomocy technologi w Klubie Mistrzów, przy ulicy Szolc-Rogozińnskiego 4!

  Zapisy u Arka przez SMS pod numerem telefonu +48 608 771 715

  Koszt doświadczenia zmiany swojej historii przy pomocy techniki Lustrzanego Płótna to 80zł/ za osobę, za godzinne doświadczenie.

  Dodatkowo możecie za 20zł wykupić swoje doświadczenia i dostać je w pakiecie na pamiątkę.

  Każdy kto jest zainteresowany powinien przyjrzeć się ankiecie, którą Arek Rataj stworzył specjalnie do tego doświadczenia. Znajdziecie ją pod linkiem:

  https://forms.gle/67WiUms8jQgAB6eM6

  Szykujcie się na niecodzienne doznania! I koniecznie dołączcie do wydarzenia na FB

  TU kliknij –> https://fb.me/e/1pXkbzfUX