Przejdź do treści

Zajęcia ze Stefanem Janickim – Joginem Śmiechu

  Ej, śmiejemy się? XD

  w PONIEDZIAŁKI

  ZAPRASZAMY NA DWA RODZAJE ZAJĘĆ ZE STEFANEM – Jogę Śmiechu i Odpocznij – Warsztaty Dobrego Samopoczucia 😉

  Zafunduj sobie dobry nastrój, redukcję stresu, świetną zabawę i zadbaj o swój dobrostan psychofizyczny! To wszystko da Ci joga śmiechu 🙂

  JOGA ŚMIECHU jest formą śmiechoterapii. To zdecydowanie coś więcej niż zabawa. Właściwie to dość poważna sprawa bo można ją wykorzystać do rozwoju osobistego i duchowego. To gimnastyka ciała, ducha i umysłu, która ma nam pomóc podnosić na duchu siebie i innych, generować radość, redukować stres, zwiększać świadomość emocji, podnosić wibracje spokoju, radości i miłości.

  Joga śmiechu opiera się na naukowym przekonaniu, że śmiech wywoływany świadomie przynosi te same korzyści fizjologiczne i psychologiczne, co śmiech spontaniczny. Dlatego nie wykorzystuje się przy tym żartów, humoru ani komedii. Sięgamy do beztroski dziecka, które śmieje się po prostu z radości, a śmiech na pewnym etapie traktujemy jak ćwiczenie gimnastyczne. Ruch, taniec, praca z ciałem, medytacja, oddech, świadomy śmiech, kontakt wzrokowy i interakcja z drugim człowiekiem i z grupą dają nam możliwość wyjścia poza schematy, które nieświadomie kierują naszym życiem. Pozwalają przetransformować to, co stare, ograniczone normami i naszym ego, w nowe, wolne i świadome.

  Joga śmiechu otwiera serca i pozwala w naturalny sposób odnaleźć w sobie błogą, dziecięcą radość. Daje impuls by rozpocząć cudowną przemianę uczuć, emocji i wzorców, które będą nam służyć na co dzień by cieszyć się życiem w pełni harmonii.

  Podczas sesji uzdrawiamy ducha i ciało. Pogłębiamy oddech, dotleniamy organizm i usuwamy zalegający dwutlenek węgla i toksyny. Poprawiamy krążenie, wzmacniamy układ odpornościowy, stymulujemy produkcję hormonów szczęścia, obniżamy poziom kortyzolu – hormonu stresu, aktywujemy przywspółczulny układ nerwowy odpowiedzialny za relaks organizmu, dostajemy naturalny masaż narządów wewnętrznych i uwalniamy napięcia mięśniowe. Sfera fizyczna przenika się ze sferą psychiczną i duchową wprowadzając w nasze życie balans, harmonię i równowagę.

  Spotykamy się w każdy poniedziałek w studiu Odkryj Siebie – Klub Mistrzów przy ul. Szolc-Rogozińskiego w Warszawie.

  Zapraszajcie znajomych na wydarzenie! Niech też mają szansę się pośmiać!

  INFORMACJE PRAKTYCZNE:
  – weź ze sobą butelkę wody
  – ubierz się w wygodne ciuchy
  – ćwiczymy boso
  – ostatni obfity posiłek zjedz najpóźniej 2h przez zajęciami
  – miej OTWARTĄ GŁOWĘ i pozytywne nastawienie 😉

  WSTĘP: Bezpłatny!

  OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:

  >>>>>>>>>AKTUALIZACJA<<<<<<<<<<<
  Za nami dwie sesje jogi śmiechu. Dziękuję za Wasze zainteresowanie, zaufanie, obecność i odwagę! 🙏

  Kolejny raz przekonuję się, że joga śmiechu jest potrzebna 😦 Zainteresowanie przerosło moje oczekiwania. Piękne jest też to, że chcecie praktykować regularnie, a nie potraktowaliście tego jako jednorazowej, ciekawej przygody. Żeby umożliwić jak największej liczbie osób regularną praktykę, robimy dwie grupy, które będą chodziły na zmianę co dwa tygodnie.

  Poniżej terminarz:
  Grupa 1 – ZIELONA 💚
  6.05
  20.05
  3.06
  Grupa 2 – FIOLETOWA 💜
  13.05
  27.05
  10.06

  W tym roku szkolnym mamy zaplanowane także zajęcia 17.06. Może wtedy połączymy dwie grupy, ale to wyjdzie w praniu, mamy jeszcze dużo czasu.

  Potem z jogą śmiechu wracamy do Was po wakacjach 9 września. W międzyczasie zobaczymy czy będziemy wtedy kontynuować ustalone teraz grupy, czy zrobimy zapisy od nowa.

  Przy okazji przypominam, że 29.04 nie ma zajęć (majóweczka 😁).

  Żeby wszyscy zdążyli zapoznać się z tą informacją:

  ZAPISY DO GRUP OTWIERAMY W CZWARTEK 25.04 o godz. 17. (wiadomości wysłane wcześniej nie będą uwzględniane)

  Na Wasze zgłoszenia czekam do poniedziałku 29.04 do godz.12.

  WAŻNE!
  Pierwszeństwo do zapisu mają osoby, które były na zajęciach 15 i 22.04. Pozostali będą wpisywani na listę oczekujących. Po zamknięciu zapisów w poniedziałek, zobaczymy ile miejsc zostało po tym jak zapisały się osoby z pierwszych dwóch zajęć. Wtedy każdemu z listy oczekujących wyślę informację czy załapał się na zajęcia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Osoby, które nie załapią się do grupy regularnej, będą wpisane na listę rezerwową. Tzn, gdy ktoś ze stałej grupy da znać, że nie będzie mógł przyjść na zajęcia, to wtedy ja odezwę się do pierwszej osoby z listy rezerwowej, że może przyjść na sesję.

  Tutaj od razu wieeelka prośba do osób ze stałych grup: jeśli któregoś razu nie będziecie mogli przyjść na zajęcia – dajcie koniecznie znać jak najszybciej, żeby ktoś mógł wskoczyć na Wasze miejsce i doświadczyć mocy śmiechu!

  Zapisy po staremu:
  – mailowo – kontakt@endorfinacja.pl
  – SMS – 502368330

  W treści wiadomości podaj:
  – imię i nazwisko
  – na którą grupę chcesz chodzić (i czy druga grupa też ewentualnie Ci pasuje)
  – czy byłaś/eś już na naszych zajęciach

  Na każdą wiadomość odpiszę z informacją czy jest zapisany już do grupy czy na listę oczekujących. Proszę o cierpliwość, nie zawsze mogę odpisać od razu, zwłaszcza w weekend i wieczorami – kiedyś trzeba odpoczywać ☺️.

  Mam nadzieję, że wszystko opisałem w sposób zrozumiały 😉

  W razie pytań proszę pisać w komentarzu lub mailowo.
  Kliknij też 'wezmę udział’ w tym wydarzeniu na FB i obserwuj Endorfinację, żeby nie ominęły Cię informacje o kolejnych zajęciach i inne pozytywne treści 😁

  Niech się śmiech niesie! 😆

  >>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

  Warsztaty poprowadzi Stefan Janicki – certyfikowany instruktor jogi śmiechu, założyciel projektu Endorfinacja. Podczas sesji kładzie duży nacisk na pokonywanie własnych barier, naukę reagowania na codzienne trudy z pozytywnym nastawieniem i budowanie świadomości swoich emocji. Swoją przygodę z jogą śmiechu rozpoczął wiosną 2020 roku by dzielić się z ludźmi radością i dobrą energią, którą odkrył w sobie na nowo po trudnych życiowych doświadczeniach. Joga śmiechu jest dla niego sposobem na osiągnięcie harmonii, wewnętrznego spokoju i pogody ducha.

  DOJAZD:
  – Metro M1 (9 minut piechotą od stacji Imielin)
  – Autobusy linii: 136, 148, 166, 179, 185, 192, 217, 263, 319, 503

  PRZECIWWSKAZANIA:
  – ciąża
  – problemy z sercem i ból w klatce piersiowej
  – przebyte niedawno operacje
  – przepuklina
  – padaczka
  – silne bóle pleców
  – nietrzymanie moczu
  – krwawiące hemoroidy

  Zajęcia sfinansowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów

  Patronat medialny:
  Halo Ursynów
  Dobre Wiadomości

  Niech się śmiech niesie! XD

  Do zobaczenia w radości! 

  Drugie zajęcia jakie prowadzi u nas Stefan to ODETCHNIJ – Warsztaty dobrego samopoczucia!

  PONIEDZIAŁKI 19:30 – 21:00

  Odetchnij!

  Odkryj drogę do głębokiego relaksu i wewnętrznego spokoju podczas warsztatów dobrego samopoczucia. Sesja relaksacyjna to podróż w głąb siebie, podczas której przy pomocy różnorodnych technik oddechu, skupienia, pracy z ciałem i świadomej obecności otwieramy drzwi do spokoju umysłu, rozluźnienia ciała i pogody ducha, by służyły Ci w pełni harmonii.

  Podczas zajęć zadbasz o siebie, uwolnisz się od stresu, wyciszysz szum codzienności i odzyskasz równowagę wewnętrzną. Warsztaty to nie tylko moment odpoczynku od codzienności, ale także droga do odkrywania własnego potencjału, lepszego zrozumienia siebie i odzyskania energii, która pozwoli Ci świecić jaśniej w codziennym życiu.

  Stawiamy na holistyczne podejście wykorzystując różnorodne techniki redukcji stresu i ukojenia układu nerwowego:
  • Trening autogenny Shultza
  • Relaksacja Jacobsona
  • Metoda Lowena
  • Mindfullness
  • Medytacja
  • Pranajama
  • Joga Nidra
  • Dźwiękoterapia
  • i wiele innych

  WYMIANA ENERGETYCZNA: 40 zł
  (płatne na miejscu gotówką lub blikiem)

  OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
  – mail na kontakt@endorfinacja.pl
  – w tytule wpisz: „Odetchnij”, a w treści podaj imiona i nazwiska wszystkich zgłaszanych osób i datę zajęć

  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Warsztaty poprowadzi Stefan Janicki – jogin śmiechu z certyfikatem Instytutu Jogi Śmiechu i Laughter Yoga International, trener relaksacji, dźwiękoterapeuta. Założyciel projektu Endorfinacja. Pracuje z różnymi grupami ucząc praktycznych metod redukujących stres, budujących spokój, harmonię i pogodę ducha.

  ODKRYJ SIEBIE – KLUB MISTRZÓW
  ul. Szolc-Rogozińskiego 4

  Dopisz się na FB: https://fb.me/e/3H6XUAc4c