Przejdź do treści

Razem Powróćmy do Siebie!

  MEDYTACJE “Powrót do samego Siebie”

  Na moich zajęciach wprowadzam przybyłych w stan pięknego spokoju, rozluźniamy ciało i umysł, by później móc przeżyć przygodę w swojej fantazji.

  Prowadzę Was tak, abyście sami mogli poczuć siebie, doświadczyć zapachów, dźwięków, kształtów, ale też konkretnych uczuć – tych wygodnych i tych niewygodnych.

  Podczas głębokiego wejścia w swoją fantazję, możemy razem przejść przez bariery, które później będą uwalniać się w realnym świecie. Zmiana wykonana z poziomu fantazji potrafi otworzyć człowieka na nowe odbieranie rzeczywistości i nową uważność w tu i teraz.

  Bardzo wyraźnie czuję mistrzowskie trwanie w służbie, dochodzenie do swojej boskości i otwieranie się na miłość bezwarunkową do siebie i innych, co uważam za najpiękniejszy dar, jaki człowiek może przyjąć w tym życiu. Dlatego prowadzę z ludźmi wspólne medytacje tonięcia w fantazji, które nazwałam “Powrót do samego siebie”.

  Zajęcia 90 minut – inwestycja 40zł 😉

  Środy 19:30 – 21:00

  Anna Budzowska

  Duchowa przewodniczka, założycielka portali szkoladuchowsci.pl, Bretarianie.pl – życie światłem (fb), organizatorka spotkań i wyjazdów duchowych mistrzów na całym świecie, założycielka studia Odkryj Siebie – Klub Mistrzów.

  Bardzo proszę o zapisy na maila anbudzowska@gmail.com – lub u mnie na profilu w wiadomości dla szkołyduchowości – Dzięki piękne ❤

  Weźcie ze sobą matę do jogi lub poduszkę do siedzenia, koc, wodę – to wszystko może się przydać 😉

  p.s. będzie magicznie 😉

  Anna Budzowska