Przejdź do treści

Pierwszy Konwent Nowej Energii

  Pierwszy KONWENT NOWEJ ENERGII 28 MAJA WARSZAWA

  Co za piękno dociera do nas każdego dnia! Będziemy się nim dzielić 28 Maja w niedzielę, w Studiu Odkryj Siebie w Klubie Mistrzów! Serdecznie zapraszamy na pierwszy taki Konwent Nowej Energii, który odbędzie się w Warszawie na Ursynowie, ale też online! Planujemy streaming, który możesz oglądać z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu!

  O czym będziemy mówić?
  Wydarzenie po wydarzeniu, słowo po słowie i bach okazało się, że przyjeżdża do nas prosto z Anglii autor książki „Your Choice – Unravel life’s secrets”, a tłumacząc na polski – „Twój wybór – odkryj sekrety życia”. John Leckie przez dziesiątki lat zgłębiał tajniki nowej energii, aby po 10 latach pracy nad książką, wyłonić swoje dzieło w którym opowiada, jak w praktyce wykorzystać energię świata kwantowego do stworzenia pełnego spełnienia, które jest tu na ziemi dostępne dla każdego z nas.
  Ten duchowy przewodnik, w swojej prelekcji przybliży nam kim jesteśmy, dlaczego tu jesteśmy i dlaczego nasze życie układa się tak, a nie inaczej.
  Spełnione relacje, obfitość wszelkiego rodzaju, przywództwo, rozwój osobisty, zdrowie i szczęście – to wszystko jest efektem świadomego tworzenia, dlatego serdecznie zapraszamy na dwie prelekcje Pana Johna Leckie na pierwszym Konwencie Nowej Energii.

  Polska to niezwykle energetyczne miejsce, pełne wspaniałych przejawionych i zrealizowanych mistrzów. Jesteśmy szczęśliwi, że kilku z nich zgodziło się pokazać nam Siebie, opowiedzieć o drodze jaką przeszli w czasie swojego duchowego poszukiwania, pułapkach jakie na nich czekały, aby w końcu dotrzeć do sedna Siebie, do chwili urzeczywistnienia i nieść to dalej w świat.

  Będą z nami:

  Ariana Karima – przewodniczka duchowa, malarka, podróżniczka, pionierka Vedic Art, uzdrowicielka, praktyk i nauczyciel Soul Body Fusion. Autorka książki o przebudzeniu„Sen Aliji”.
  Ariana opowie o procesie przebudzenia do urzeczywistnienia, dając za przykład własną historię. Może się w niej odnaleźć niejeden podróżnik duchowy, albowiem wiele elementów naszej historii jest podobna. Ariana zaprosi uczestników spotkania do rozmowy o drodze przebudzenia, poprowadzi również doświadczenie medytacyjne, w którym zanurzymy się w swoim Jam Jest.

  Strona Ariany Karimy: https://senaliji.pl/

  Tytuł prelekcji: „Moja droga przebudzenia”

  Rafał Wereżyński – terapeuta duchowy, autor dwóch książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała” oraz „Powrót do czucia”. Od wielu lat prowadzi sesje indywidualne i warsztaty w Polsce i na świecie, łącząc drogę oświecenia umysłu z głęboką pracą z ciałem i emocjami. Podczas „Konwentu Nowej Energii” 28 maja poprowadzi prelekcję pt.: „Cudowne Teraz”, w której opowie o jakości przebudzonego życia z przestrzeni Teraz, pokaże, dlaczego tak wielu ludzi ucieka od teraźniejszości w świat myśli i podświadomych programów, oraz zaproponuje prosty sposób na powrót do stanu pokoju i harmonii, który jest możliwy tylko w Teraz. Wystąpienie Rafała będzie transmitowane online. Strona Rafała: https://rafalwerezynski.pl

  Tytuł prelekcji: „Cudowne Teraz

  Waldemar Borowski: malarz, grafik, wizjoner, pasjonat biologiki, witarianizmu, miłośnik lasu, znawca enteogenów, twórca memów. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Wraz z artystami Galerii Przechodniej stworzył ‘Znikający mural’ na Placu Europejskim. Autor książek: ‘Święty Grzybóg’, ‘Eucharystia muscaria’ i ‘Grzybajki’. Więcej na: https://galeriaprzechodnia.pl/waldemar-borowski

  Tytuł wykładu: „Grzybowe zdrowie – czego lekarz ci nie powie”

  Dorota Ziemba-Miłek – nauczycielka uświadamiająca ludziom ich talenty i moc, uzdrowicielka słowem, wizją i hipnozą, stosująca metody oparte na najnowszych odkryciach wiedzy alternatywnej. Jej misją jest pomaganie ludziom znaleźć i zastosować w praktyce taki zestaw metod, które odpowiada ich bieżącym przekonaniom i preferencjom, a które przyniosą najszybsze efekty. Autorka książki „Jesteś Swoim Mistrzem!”.

  Tytuł prelekcji – „Wykorzystywanie codziennych doświadczeń na drodze do spełnienia” Wykład prezentujący proste metody i techniki umożliwiające transformację codziennych doświadczeń w narzędzie prowadzące do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i równowagi oraz przyśpieszające dotarcie do spełnienia poprzez odkrycie i poznanie autentycznego siebie.

  Na koniec Dorota poprowadzi krótki seans hipnozy prowadzący do miejsca i czasu, którego poznanie może nam pomóc w najlepszy możliwy sposób. https://mikoterapie.pl/

  Arek Rataj poprowadzi z widzami eksperyment łączący duchowość z technologią!

  Ewolucja nie nadąża za tempem zmian współczesnego świata – człowiek każdego dnia zmaga się z nadmiarem bodźców – lecz jednocześnie technologia stała się nieodłączną częścią tej codzienności. W swoich pracach staram się pokazywać kreatywne sposoby wykorzystania technologii, np. w cyklu obrazów algorytmicznych łączę tradycyjne malarstwo z komputerowymi algorytmami. Uważam, że technologia powinna wspierać człowieka w misji budowania świadomego i odpowiedzialnego społeczeństwa. Moje obecne zainteresowania obejmują m.in. badanie relacji między człowiekiem i algorytmem w wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR) rzeczywistości. www.arekrataj.pl

  Łukasz Sałek – Tytuł prelekcji „6+ sekretów przebudzenia bez niepotrzebnego cierpienia”

  „Gdy na ścieżce życia w nowej energii jest się dość długo, odkrywa się rzeczy, które z pewnością chciałbyś, żeby ktoś Ci o nich wcześniej powiedział! Bo mogą oszczędzić Ci dużo niepotrzebnego bólu i cierpienia… Oraz ułatwić i znaczenie przyspieszyć Twój proces wcielonego oświecenia/realizacji. Właśnie o takich kilku bezcennych kluczach chciałbym opowiedzieć, korzystając z życiowych przykładów. Będzie zabawnie, ale też mądrze i rzeczowo. Zapraszam!” https://labartorium.pl/

  Swoją wizytę na konwencie zapowiedziała też VENI (od Venisjana) –  Zofia Buczma – Trenerka Rozwoju Osobistego, energoterapeutka, art-terapeutka, malarka, poetka, propagatorka radosnego i twórczego życia. Równolegle zajmuje się prowadzeniem kursów (seminariów, warsztatów), pracą terapeutyczną i artystyczną.
  Ukończyła magisterskie studia w Polsce i za granicą (Paryż-Sorbona). Należy do Polskiego Towarzystwa Somatoterapii zajmującego się „psychoanalizą ciała, ducha i duszy”, traktującego człowieka holistycznie i oferującego pracę ze wszystkimi sferami funkcjonowania człowieka: ciałem, emocjami, uczuciami, wyobraźnią, intelektem, relacjami i umiejętnościami społecznymi, jak również wymiarem duchowym.

  Od  30 lat zawodowo, stosuje i przekazuje niekonwencjonalne metody poprawiające stan zdrowia, samopoczucie i doprowadzające do uzyskania harmonii ciała, umysłu i ducha. Prowadzi wykłady, warsztaty, medytacje, sesje indywidualne.Naprowadza jak rozwiązywać problemy w sposób twórczy i niekonwencjonalny oraz jak zmieniać  jakość swego życia na coraz lepszą. Pomaga łączyć rozwój duchowy z materialną pomyślnością.

  Więcej o niej znajdziecie na stronie https://www.veni-esencjazycia.com

  Prelekcja: „Traktuję Życie Jak Przygodę”

  Serdecznie zapraszamy do zapisów, każdą zainteresowaną istotę ❤
  Aby dołączyć lub dowiedzieć się więcej, być blisko nas, wejdź w ten link: https://forms.gle/mG7JZfKeyKgyDnby7

  i podaj nam swojego maila lub napisz do nas na klubmistrzow44@gmail.com z dopiskiem „konwent nowej energii”

  Biltety

  Wejście będzie biletowane, o swoim uczestnictwie w naszym evencie decyduje kolejność zgłoszeń. Jest tylko 50 miejsc siedzących więc nie zwlekajcie z zapisem ❤

  Bilet na cały dzień – STACJONARNIE – 120zł

  Bilet na cały dzień STACJONARNIE z obiadem – 150zł

  Bilet na całodzienny streaming na żywo ONLINE – tylko 30zł!

  Serdecznie zapraszamy do zapisów, każdą zainteresowaną istotę ❤

  ZAPISY – https://forms.gle/mG7JZfKeyKgyDnby7

  Do naszego wydarzenia dołączyli szerzyciele pięknej świadomości w Polsce, dlatego z radością odsyłamy Was do naszych Patronów Medialnych:

  Wydawnictwa Biały Wiatr, które od wielu lat promuje swoimi pozycjami wydawniczymi rozwój osobisty i rozwój duchowy, zobaczcie wyjątkowe książki, które wspierają każde poszukiwanie prawdy:
  https://bialywiatr.com/
  https://www.facebook.com/bialywiatr

  Znajdziecie tam takie pozycje jak: „Nareszcie ŻYJĘ!… bez lęku, paniki i obaw”, „Potęga Wrażliwości – Jak objąć siebie w pełni”, „Intuicja”, „Mistrzowie Nowej Energii – trylogia”, oraz wiele innych zaskakująco dobrych książek, duchowych nauczycieli z całego świata!

  Naszym patronem medialnym stał się także wyjątkowy portal z TYLKO dobrymi wiadomościami! Jeśli jeszcze tam nie trafiliście, to chyba jest to najwyższy czas! Nie dajcie się karmić negatywną energią, wybierzcie dla Siebie – Dobre Wiadomości. ❤
  https://dobrewiadomosci.net.pl/
  ,a na facebooku: https://www.facebook.com/dobrewiadomosci.net/

  Polub TO! Wspieraj piękne polskie inicjatywy!

  Naszymi sponsorami, dzięki którym możemy stworzyć to wyjątkowe wydarzenie są:

  Warszawska Szkoła Reklamy, która daje ci wolność podążania za swoimi talentami, niezależnie ile ich tam masz pod kopułą.
  Więcej o nich przeczytasz TU:
  https://www.akademiareklamy.edu.pl/
  https://www.facebook.com/WarszawskaSzkolaReklamy

  Turecki Hotel AMIGO i jego założycielka Marzenka Sukiennik, której wielkie serce, zawsze nas zadziwia. Jej magiczną przestrzeń hotelowo-restauracyjną znajdziecie w Sulejówku pod Warszawą. To przestrzeń do szkoleń, spotkań, organizacji imprez. Więcej o tym miejscu przeczytacie TU:
  https://amigohotel.pl/
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100080860107921

  Klub Mistrzów i jego założycielki – Anna Budzowska ze szkoły duchowości (http://szkoladuchowosci.pl/) oraz Monika Banaś (https://www.facebook.com/JasaharaMySoul), które podjęły się tego wyzwania, do tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla zrealizowanych mistrzów i tych wszystkich, którzy właśnie dochodzą do swojego mistrzostwa – Studio Odkryj Siebie. To one zajmują się totalną organizacją, tego cudownego dzielenia się Sobą.
  Polub nas i bądź na bieżąco z kursami, warsztatami rozwojowymi, kręgami, medytacjami na Ursynowie i z duchowymi wyjazdami po całym świecie!
  https://www.facebook.com/klubmistrzow
  https://www.instagram.com/klub_mistrzow/

  Filmowanie i streaming zapewnią bardzo zdolni Panowie – Jakub Półtorak i Adrian Baczyński, ich talenty to wielkie szczęście dla nas wszystkich. 

  Jeśli czujesz, że chciałbyś wesprzeć ten projekt, dołączyć do grona szerzycieli świadomości, popchnąć coś organizacyjnie lub po prostu stać się częścią tego pięknego wydarzenia, wesprzyj nas na naszej zrzutce! Na pewno z drobnym wsparciem będzie nam o wiele łatwiej! Możesz zacząć już od 20zł!

  TU LINK DO WSPARCIA – stań się naszym nowym sponsorem! Na pewno dołączymy podziękowania także dla Ciebie!
  https://zrzutka.pl/rcgbgp

  A może chciałbyś inaczej pomóc lub czujesz, że to twój czas jako prelegent stanąć i opowiedzieć o swoim doświadczeniu przebudzenia i oświecenia – napisz do nas na adres klubmistrzow44@gmail.com

  Niebawem opublikujemy szczegółowy harmonogram i sposób nabywania biletów, tych stacjonarnych i tych online! Tymczasem podziel się tą wiadomością i tym wydarzeniem z innymi!

  Niech nasze media społecznościowe zrobią się złote od tego Eventu – Zapraszamy serdecznie na pierwszy Konwent Nowej Energi!!! Bądźcie tam z nami!

  DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA

  Namaste i Hakuna matata

  p.s. Koniecznie dołącz do tego wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/681483213785760