Przejdź do treści

Koncerty 17 i 19 Listopad

  Serdecznie zapraszamy na aż dwa wyjątkowe koncerty w najbliższy weekend.

  PIĄTEK 17 listopada o godz. 19:30 odbędzie się RELAKSACYJNO-TERAPEUTYCZNY KONCERT z Majką Zell, zapraszamy na chwilę wyciszenia, odprężenia, poczucia wewnętrznego spokoju i harmonii…

  Pozwól sobie na tę kąpiel w cudownych dźwiękach mis tybetańskich, gongu, dzwonków, kija deszczowego, sansuli, gitary i innych instrumentów, zanurz się w kojącym brzmieniu mantry, poczuj zapach świętego drzewa palo santo i kadzideł, który leciutko dotykać będzie Twoich zmysłów….

  Słuchanie takiej muzyki ma działanie nie tylko odprężające, ale też oczyszczające, uwalniające zablokowane w ciele emocje i napięcia, regenerujące i wzmacniające.

  Fale dźwiękowe, wnikając w głąb ciała, wprawiają w wibracje wszystkie komórki, harmonizując je i uruchamiając procesy samouzdrawiania. Oddziałują leczniczo na cały nasz organizm, przywracając go do naturalnej równowagi.

  Leczniczy wpływ wibracji dźwięków:

  • komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują się błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,

  • masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i napięć; puszczają blokady emocjonalno – energetyczne w meridianach,

  • odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa,

  • następuje poprawa funkcjonowania układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,

  • następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta, wchodzimy w stan głębokiego relaksu, czasem snu, cały organizm się regeneruje,

  • umysł sie wycisza, zwiększa się świadomość siebie

  • rozwija się wyobraźnia, intuicja i kreatywność.

  PRZECIWWSKAZANIA:

  – wszczepiony rozrusznik serca

  – sztuczne zastawki serca

  – osoby po przeszczepach narządów

  – epilepsja

  Prowadząca:

  MAJKA ZELL

  Od wielu lat praktykuję jogę i pracuję z energią i dźwiękiem, organizując spotkania ze śpiewaniem mantr, koncerty mis i gongu, oferując sesje Reiki i masaże dźwiękiem mis terapeutycznych.

  Jestem też organizatorką kręgów OM Chanting oraz propagatorką Project Mantra. Dotychczasowe praktyki pomogły mi utwierdzić się w przekonaniu, że ścieżka, którą mamy do przejścia tu na ziemi jest krótka, choć niełatwa i prowadzi od umysłu do serca. ❤️

  Miejsce:

  Studio Odkryj Siebie – Klub Mistrzów , Warszawa – Ursynów, ul. Szolc-Rogozińskiego 4 (lokal nad pocztą; wejście na 1sze pietro zewnętrznymi schodami z tyłu budynku)

  Czas:

  piątek, 17.11.2023, godz. 19:30 – 21:00

  Koszt udziału w koncercie:

  70 zł – przelewem na konto podane przy zgłoszeniu udziału lub

  75 zł – na miejscu w dniu koncertu

  Zapraszam też rodziców z dziećmi 🤗

  Zniżka 50% dla dzieci do lat 12

  ❣ NA KONCERT OBOWIĄZUJĄ ZAPISY ❣

  Zapisy:

  tel.: 501 535 125

  Prośba:

  – Koncertu słucha się najlepiej na leżąco. Zadbaj więc o wygodne ubranie, ciepłe skarpety i zabierz ze sobą matę (jeśli masz), poduszkę, śpiwór albo ciepły koc oraz wodę do picia.

  – Podziel się informacją o koncercie z tymi, którzy mogliby być nim zainteresowani, czyli… PODAJ DALEJ! 😊

  Do zobaczenia!😍

  NIEDZIELA 19 listopada – „Relaks w polu serca” – Relaks w polu serca – joga i koncert 💗✨

  Wydarzenie łączące dobroczynne oddziaływanie jogi oraz uzdrawiających dźwięków.

  Zapraszamy w podróż ruchowo-muzyczną, dzięki której rozluźnisz swoje ciało, zauważysz jak rozpuszczają się napięcia i stresy, a każda kolejna chwila wypełnia Cię radością.

  Po zajęciach jogi, aktywujących i energetyzujących ciało oraz wprowadzających umysł w stan coraz większego rozluźnienia, nastąpi kąpiel w dźwiękach mis, gongu i dzwonków koshi, które wibrują określonymi częstotliwościami, co ułatwia osiągnięcie jeszcze głębszego relaksu i regenerację całego organizmu. Dźwięki mis i gongu oddziałują na poziomie struktur komórkowych, a to uruchamia w ciele wiele pozytywnych procesów, działa oczyszczająco, harmonizuje, wspiera powrót naturalnej równowagi.

  ✨️🎶 HARMONOGRAM 🎶✨️

  11:00 – 12:00 🌳Praktyka Jogi, pole serca

  12:15 – 13:30 🎶Koncert i relaksacja prowadzona

  13.30 – 14.00 🦋Prezent: tatuaż z henny (mini wzór) oraz rozmowy

  przy przekąskach i herbacie/kawie

  Koszt udziału w wydarzeniu to 90 zł/os.

  Kontakt w celu zapisów i płatności oraz wszelkich pytań, u współorganizatorek oraz u Ani Budzowskiej.

  ✨️ WSPÓŁORGANIZATORKI ✨️

  >> KAROLINA ANDRZEJAK – Instruktorka Hatha Joga

  🌻Miłośniczka natury i piękna, uprawia zioła, owoce i warzywa, z których z miłością tworzy przedmioty i przetwory (susze, dżemy, nalewki, bukiety, poduszki z wypełnieniem z ziół i inne), wykonuje tatuaże z naturalnej henny pachnące lawendą. Kocha smaczne i zdrowe potrawy (dyplom kuchmistrzostwa) oraz organiczne sposoby dbania o swoje ciało (dyplomowana kosmetyczka).

  🌻Ukończyła kurs Jogi w TKKF według prof. Janusza Szopy w Toruniu. Od pięciu lat prowadzi warsztaty jogi w Polsce i za granicą.

  Kontakt: 504-598-808, karolinasafira7@gmail.com

  >> KATARZYNA NOWAK – Dźwiękowa Akuszerka

  🌻Socjolożka, doradczyni zawodowa, trenerka, koordynatorka projektów szkoleniowych i stażowych. Absolwentka I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, szkoleń z coachingu indywidualnego, grupowego i zespołowego oraz metody Sandplay Coaching, Szkoły Trenerów Biznesu INTRA, kursu masażu dźwiękiem oraz gry na gongach. Zainteresowana holistycznymi rozwiązaniami, zafascynowana możliwościami medycyny wibracyjnej.

  🌻Projekt „Dźwiękowa akuszerka” narodził się jako efekt tęsknoty duszy i spotkań z przyjaciółką, która od lat pracuje z dźwiękiem. Tęsknoty za tym, by dźwiękami i głosem docierać do głębi, do prawdy, do sedna. Pragnienia, by wibracjami instrumentów

  i słowami łagodnie dotykać czułych strun serca i duszy, oczyszczać i regenerować ciało, przywracać harmonię, wspierać w narodzinach piękna, szerszej świadomości oraz w dbaniu o dobrostan.

  Kontakt: 794-100-944, dzwiekowa.akuszerka@gmail.com

  Przesłuchaj:

  https://www.facebook.com/DzwiekowaAkuszerka/videos/711095230593887?idorvanity=1540223746755548