Przejdź do treści

Joga Vinyasa z Mironem

  Ruszają nowe zajęcia JOGI z Mironem, wieloletnim nauczycielem Jogi Vinyasa. Zbieramy grupę na poniedziałki i środy ✨ start 18:00 – 19:10 Wow Dołączycie?

  Zgłoszenia SMS – Tel. 536-909-202

  Cena zajęć jednorazowych 45zł

  Karnet 4 wejścia na 4 tygodnie: 150 pln

  Karnet 6 wejść na 4 tygodnie: 200 pln

  Karnet 8 wejść na 4 tygodnie: 230 pln

  Miron Czarnowski – Kim jest?

  Jako entuzjastyczny nauczyciel jogi, moja podróż z jogą rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie, kiedy to spotykając się z jogą, postrzegałem ją przede wszystkim jako narzędzie samopoznania i zrozumienia istoty życia. Regularną praktykę podjąłem 20 lat temu, eksplorując różnorodne metody – od Sivanandy, poprzez met. Iyengara, Ashtangę, Vinyasę aż do Acro Yogi i Tantry. Moje zamiłowanie do jogi i podróży doprowadziło mnie również do Indii, gdzie miałem okazję pogłębiać swoją wiedzę i praktykę u jej źródeł. W metodzie Iyengara uzyskałem kwalifikacje nauczycielskie (Intro. II), lecz w mojej codziennej praktyce największe znaczenie mają dla mnie miękkie i płynne formy vinyasy i pranayama oraz praktyka uważności i wdzięczności.

  Podchodzę do jogi nie tylko jako do ćwiczeń fizycznych, traktuję je jako jeden z elementów szerszej dyscypliny, która umożliwia doświadczenie świętego spokoju i rozpoznanie naszej prawdziwej natury jako ludzi. Przez ostatnie 15 lat dzieliłem się tą wiedzą i doświadczeniem, ucząc setki osób. W latach 2016-2019 pełniłem rolę właściciela Joga Centrum w Krakowie, gdzie tworzyłem społeczność otwartą na różnorodne formy praktyki.

  Obecnie, jako prezes fundacji Inne Ścieżki, wspieram ludzi w poszukiwaniu ich indywidualnych ścieżek życia, wynikających z ich wewnętrznych darów i intuicji.

  Choć może to wydawać się nieistotne w kontekście jogi, jestem także doktorem nauk fizycznych oraz prezesem startup’u zajmującego się akustyką i wyciszaniem. W tym obszarze moje naukowe i logiczne talenty znajdują pole do ekspresji. Oprócz nauk empirycznych, moją pasją jest klasyczna astrologia i metafizyka jako dziedzina badania subtelnych struktur rzeczywistości. Uwielbiam też grać, śpiewać i tańczyć, szczególnie w kontekście treści afirmujących radość i nasze połączenie z boskim źródłem.

  Vinyasa Joga – zapraszamy do udziału zajęciach łagodnej Vinyasa Jogi, które są przyjemną podróżą przez uspokajającą sekwencję księżycową. Vinyasa to praktyka w której ruch i oddech są ze sobą zsynchronizowane, a asany – pozycje jogi, są wykonywane z uwagą i wyczuciem swoich granic. Na każdych zajęciach poświęcimy nieco uwagi na to jak prawidłowo wykonywać pozycje, nie zabraknie również doświadczenia bycia w przepływie ruchu i oddechu oraz głębokiego relaksu. Zajęcia te są starannie zaprojektowane, aby harmonizować i wzmacniać głębokie partie zarówno ciała jak i psychiki, co czyni je odpowiednimi dla osób poszukujących łagodnej i medytacyjnej formy jogi.

  Podczas sesji płynnie przejdziemy przez serię Powitań Księżyca (Chandra Namaskar), które są mniej intensywne niż tradycyjne Powitania Słońca i doskonale nadają się do praktyki wieczornej lub na te chwile, gdy potrzebujesz łagodniejszego podejścia do swojego ciała. Sekwencja jest harmonijnym połączeniem delikatnych rozciągnięć i płynnych przejść, podkreślając uważność, świadomy oddech i przynosząc wewnętrzny spokój. Nie zabraknie też elementów medytacji i głębokiej prowadzonej relaksacji.

  Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania, od początkujących do zaawansowanych joginów, i oferują przestrzeń do zwolnienia tempa, relaksu ciała oraz umysłu.

  Uwaga: Zalecamy przyniesienie swojej maty do jogi, koca dla wygody oraz otwartego serca.

  #joga #nowagrupa #nowezajęcia #Mironczarnowski #warszawa #ursynow #klubmistrzow