Przejdź do treści

Radykalny Wgląd

  Od jakiegoś czasu prowadzi u nas sesje indywidualne wspaniały duchowy przewodnik Rafał Wereżyński. Jego wydarzenie „Jesteś Swoim Skarbem” odbędzie się już 2 grudnia w Klubie Mistrzów (https://rafalwerezynski.pl/skarb-ktorym-jestes/ – jeszcze są wolne miejsca!), tym czasem zobaczcie ofertę Rafała na swoje sesje w cztery oczy – RADYKALNY WGLĄD ✨✨✨

  Radykalny Wgląd – indywidualne sesje pracy z emocjami, przekonaniami i blokadami w ciele, wspierane odpowiednim zadawaniem pytań, oddechem i czujną obecnością.

  Rafał jest duchowym terapeutą i autorem książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię”, „Powrót do czucia” oraz „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”.

  Spotkania indywidualne, które prowadzę, służą jako wsparcie w procesie rozpoznania tego, po co naprawdę na tej Ziemi jesteśmy, i urzeczywistnienia własnego prawdziwego Ja. Większość ludzi – z powodu wyparcia emocjonalnych traum, blokad w ciele i wytworzonych w umyśle przekonań – nadal żyje w poczuciu rozdwojenia i konfliktu. Tak nie musi być! Droga do porzucenia złudzeń, przypomnienia celu duszy, przebudzenia umysłu i otwarcia Serca jest bardzo prosta. Klucz znajduje się w Tobie. Jeśli chcesz, możemy się razem przyjrzeć jak otworzyć drzwi do świadomego przeżywania Pokoju, Miłości i Harmonii w Twoim życiu.

  Sesje stacjonarne w Klubie Mistrzów: 2 godz. (400 zł plus 50 zł za wynajem gabinetu)
  Sesje online i telefoniczne: 50 min (200 zł), 1,5 godz. (300 zł) lub 2 godz. (400 zł)

  Oprócz sesji indywidualnych prowadzę też warsztaty grupowe, kręgi, medytacje, webinary i kursy online.

  Więcej informacji na stronie: https://rafalwerezynski.pl/

  P.s. Książki Rafała znajdziecie u nas w Klubie w naszej Duchowej Stołówce, czyli księgarni wyselekcjonowanych książek o rozwoju świadomości 😉

  #rafałwerezynski #sesjeindywidualne #nowosc #nowaziemia #świadomość #rozwój