Przejdź do treści

Godzinna relaksacja przy dźwiękach – Dźwiękowa Akuszerka

  Zapraszam Cię serdecznie w godzinną relaksacyjną podróż dźwiękową, dzięki której odprężysz się i odświeżysz ciało oraz umysł. Pierwszy raz zapraszam do Klubu Mistrzów, by po ułożeniu się wygodnie na macie i okryciu kocem odprężyć się przy kojących dźwiękach i wypełnionych pozytywnymi życzeniami słowach.

  Kąpiel w dźwiękach mis, dzwonków koshi i gongu – wibrujących określonymi częstotliwościami, ułatwia osiągnięcie głębokiego relaksu i regeneracji całego organizmu. Każdy z instrumentów w specyficzny dla siebie sposób wpływa organizm, misy i gong bardziej oczyszczająco i harmonizująco, dzwonki koshi łączą nas z żywiołami, a ich subtelne dźwięki koją i przywołują poszczególne jakości natury.

  Dźwięki mis i gongu oddziałują na poziomie struktur komórkowych, a to uruchamia w ciele wiele pozytywnych procesów, działa oczyszczająco, wzmacnia biopole, wspiera powrót naturalnej równowagi. Spektrum oddziaływania jest bardzo szerokie, wiele osób poza poczuciem lepszego samopoczucia fizycznego i psychicznego, doświadcza niwelowania bólu w ciele czy innych dolegliwości. Poprzez intuicyjne podążanie za odczuwaniem energii i świadomie dobierane słowa wspieram Cię w procesie uwalniania codziennych stresów oraz w osiągnięciu wyciszenia.

  ☯️ Przyjdź i po prostu bądź, by odpocząć i zadbać o swój dobrostan ☯️

  💚 Zabierz ze sobą matę (kilka mat jest dostępnych na miejscu), koc i poduszkę. Relaksacja odbywa się w pozycji leżącej. Zadbaj o pełny komfort, by w wygodnej pozycji w pełni się rozluźnić i otworzyć na dobroczynne właściwości wibracji dźwięków.

  💙 Po spotkaniu warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz odpoczynek. Można od razu po powrocie do domu pójść spać. 🙂
  A jeśli zaśniesz w trakcie sesji? Wszystko w porządku, to tylko sprzyja jeszcze głębszej regeneracji. Zaufaj swemu ciału.

  🌷MIEJSCE:
  Klub Mistrzów
  Metro Imielin, ul. Szolc-Rogozińskiego 4 (ok. 8 min pieszo od metra)

  🌷OPŁATA: 40 zł

  🌷ZAPISY i szczegółowe informacje:
  dzwiekowa.akuszerka@gmail.com
  tel. 794 100 944

  🔖 Ostatecznym potwierdzeniem udziału jest dokonanie wpłaty na konto:
  35 1500 1777 1017 7004 8974 0000
  Katarzyna Nowak
  tytuł przelewu: relaksacja przy dźwiękach

  Katarzyna Nowak 🌸 DŹWIĘKOWA AKUSZERKA
  🎼Zabieram w podróże dźwiękiem i głosem. Wibracjami instrumentów i słowami łagodnie dotykam czułych strun Duszy, by przywrócić harmonię, wspierać w narodzinach piękna, świadomości, lepszego samopoczucia, pełniejszego bycia i życia w zdrowiu. Przez kilkanaście lat zajmowałam się różnymi formami wspierania w dbaniu o swój dobrostan, m.in. poprzez doradztwo i coaching w zakresie rozpoznawania własnego potencjału, wyborów zawodowych i rozwoju w tym obszarze. Wciąż proponuję współpracę w tym zakresie, a od ponad roku zapraszam do podróży dźwiękowych.

  Dołącz na FB – http://facebook.com/events/s/relaksacyjna-podroz-dzwiekowa/1004032114153289/