Przejdź do treści

Ciche Medytacje – Piotr Sinior

  Nowe zajęcia w Piątki! Medytacja w ciszy – Starożytna medytacja, ponad 2500 lat tradycji. Ma ona na celu pomóc „wykorzenić psychiczne nieczystości” i pozwolić osiągnąć szczęście poprzez samoobserwację i wzrost świadomości. Praktykowanie tej metody prowadzi do samo-transformacji i silnego połączenia ciała z umysłem poprzez ujawnienie pewnych uniwersalnych prawd o ludzkiej egzystencji.

  Medytacja obserwacji – obserwujesz swój oddech, swoje doznania – tylko obserwujesz – nie oceniasz – nie analizujesz. Pozwalasz sobie na dostrzeżenie tego co przychodzi.
  Po co taka medytacja? Abyś był szczęśliwy i wolny, wolny od niechęci i pragnień, abyś żył szczęśliwie i spokojnie. Medytacja dla każdego, medytacja, którą możesz robić niezależnie od wyznawanej przez Ciebie religii.

  Serdecznie zapraszamy zwolenników medytacji Vipassana do bezpiecznej przestrzeni Klubu Mistrzów na ciche medytacje z samym sobą.

  Zajęcia prowadzi Sinior Piotr, który w ostatnich latach skutecznie rozbudził w sobie techniki medytacyjne, zmieniając przy tym swoje życie. Piotr na codzień jest nauczycielem w liceum, jego otwarte serce i miłość do ludzi, to jego znak rozpoznawczy. Jak nikt inny potrafi objąć siebie i innych ciszą, by w pełni uhonorować każdego kto nadchodzi.

  Zajęcia odbywają się w Piątki, w studiu Odkryj Siebie – Klub Mistrzów, starujemy o 18:00, bardzo prosimy o zdejmowanie butów w korytarzu. 🙏

  Medytacje trwają godzinę, na miejscu znajdziecie kilka poduch, poduszek, koców i maty do jogi, które możecie wykorzystać. Wstęp jest wolny, mile widziane są niewielkie datki na pokrycie kosztów sali, do specjalnego kufra skarbów.

  Można przyjść z ulicy, ale aby dobrze przygotować się na ilość osób, bardzo prosimy o wcześniejszą informacje, szczególnie, jeśli wybieracie się do nas po raz pierwszy.

  Zapisy – sinior.piotr@gmail.com, w tytule medytacje, ilość osób, Imiona.

  Studio Odkryj Siebie – Klub Mistrzów znajdziecie na 1 piętrze, do lokalu wychodzi się po schodach, nasze studio umiejscowione jest dokładnie nad pocztą polską.

  Ul. Szolc-Rogozińkiego 4, dojazd metro Imielin + 8 min. drogi pieszo, lub autobusem, który dojeżdża pod lokal 136, 179, 217. Na miejscu jest także duży parking, wjazd od ul. Cynamonowej.

  Cieszymy się, że będziesz z nami! Do zobaczenia na medytacjach 🙏💙

  Więcej o nas i naszych zajęciach znajdziecie na stronie www.klubmistrzow.pl

  #medytacje #warszawa #medytacjewciszy #piotrsinior #viepssana #technika #klubmistrzow #odkryjsiebie #ursynow