Przejdź do treści

WarsztaTy Malowania Celów i Afirmacji

  Wymaluj marzenia – Poczuj Moc Kreacji!

  Malujemy intuicyjnie a więc nie potrzebne są żadne zdolności, wystarczy że otworzymy się na naszą afirmacje a reszta popłynie. 🙂

  Wejdziemy w aspekt twórczy gdzie zaprosze was do krótkiego ruchu, aby napięcia mogły się uwolnić, a my zyskamy lekkie ciało na dalszą część warsztatu. Następnie usiądziemy do medytacji i w otwartości serca przywołamy afirmacje- słowo, sentencja- z którą będziemy poznawać się poprzez malowanie.

  Poprzez specjalną technikę przejdziemy od słowa/zdania czyli naszej afirmacji ,wejdziemy w moc Liter, następnie Kształtów i wypełnimy to wszystko Barwą. Jest to skupienie się od A do Z,od początku do końca,co pozwala nam jeszcze bardziej wzmocnić i poczuć intencję.

   To ciekawy moment kiedy naszą afirmacje możemy rozszyfrować tylko my!

  A poprzez bycie w tu i teraz odcedzamy nasz umysł od gonitwy myśli, i przebywamy w przestrzeni wspierającej nas i nasz rozwój. 🙂 

  Stworzone dzieło polecam zawsze postawić w miejscu, w którym będziemy codziennie na nie zerkać. Dzięki temu przypominamy sobie o afirmacji i powtarzamy ją w ciągnie dnia. Zwiększamy swoją mobilizację do działania oraz wchodzimy w pozytywne myślenie co sprzyja naszym celom.

  Na warsztacie zapewniam farby , pędzle,palety,specjalny papier do farb. Opowiem chwilę o Afirmacjach, jak stworzyć afirmacje, jakie  kolory farb mogą posłużyć jako dodatkowe wzmocnienie naszego celu. Wejdziemy w stan medytacji, w której usłyszymy naszą afirmacje . Możesz też przyjść z gotową afirmacją A w medytacji ją umocnić.

  Na koniec warsztatu myślę aby dodać kilkuminutową sesję relaksacyjną przy użyciu instrumentu tankdrum i dzwonków koshi (ogień -aby stworzona kreacja podbijała nasze serca  i woda aby przepływała afirmacji w rzeczywistość)

  Monika Kruczalak – podążam i odkrywam jakie korzyści może wnieść do naszego życia aspekt artystyczny. Aktualnie uczestniczę w certyfikowanym kursie z Arteterapii Tańcem oraz Malunkiem. Prowadzę również warsztaty z malowania intuicyjnego, gdzie badamy co chce przekazać nam dokładnie podświadomość .  Współtworzę i tworzę opowieści w Teatrze Soul Lab. Od 5 lat tańczę z ogniem malując w powietrzu różne geometryczne kształty. W wolnym czasie wyplatam makramową biżuterię z kamieniami naturalnymi na @Moonilight.art. Prowadzę animacje dla dzieci wprowadzając artystyczne  i rozwijające zabawy. 

  Niedziela 10 Grudnia

  godz. 17.00-19.00

  Zapisy przez SMS: 797- 862-681 ( w treści Imię Nazwisko i Zgłaszam się na „Wymaluj Marzenia – Klub Mistrzów”)

  Gdzie?

  Odkryj Siebie – Klub Mistrzów

  ul. Szolc-Rogozińskiego 4

  Cena 90zł od osoby, płatne na miejscu gotówką