Przejdź do treści

„Witaj w stadzie” – wprowadzenie do kobiecego kręgu

  Tej wiosny zapraszam Cię na cykl 7 spotkań w kobiecym towarzystwie. Każde spotkanie ma formułę warsztatu w kobiecym kręgu i poświęcone jest innemu tematowi. W głęboki, a jednocześnie delikatny sposób popracujemy nad tematami takimi jak przynależność, kreatywność, seksualność, ciało, emocje, związki, pewność siebie. Podczas każdego spotkania będzie czas na rozmowę, prowadzoną medytację, rytuał i relaks. Czasem będziemy też tańczyć, słuchać muzyki, pić ceremonialne kakao, wspólnie oddychać i eksplorować nasze zmysły. Nauczysz się trzymać przestrzeń dla innych, poznasz techniki i praktyki, które będziesz mogła zastosować w codziennym życiu. „Witaj w stadzie” wesprze Cię  w relacji z Twoim ciałem, seksualnością i świadomością. Zostaniesz zauważona i wysłuchana, bez oceny i rad. Zostaniesz uhonorowana jako kobieta.

  Joanna Kocik (Nina Samay) – facylitatorka kręgów kobiecych. Pracuję z kobietami w kręgach, podczas rytuałów przejścia i ceremonii. Od ponad dekady zajmuję się tematem rozwoju świadomości. Wykorzystuję techniki zaczerpnięte z jogi i pranajamy, biodanzy, tantry i psychologii jungowskiej. Pracuję z ruchem, energią i archetypami. Otwieram dla Ciebie drzwi, przez które możesz przejść.

  Tematy i terminy spotkań: (1) 19.03 Inicjacja – temat przynależności, akceptacji i intuicji. (2) 26.03 Rytuał róż – temat przyjemności, zmysłowości i seksualności (3) 09.04 Misterium świętej krwi – temat naszej relacji z cyklem miesięcznym (4)16.04 Oddech – regulacja układu nerwowego i blokady w ciele (5) 23.04. Ekstatyczne kakao – ceremonia kakao i otwieranie serca (6) 07.05. Kąpiel w dźwiękach – poszerzony stan świadomości (7) 14.05. Celebracja – aktywacja głosu i domknięcie procesów.

  Spotkania w kręgu są dla każdej kobiety. Jeśli nigdy nie siedziałaś w kręgu, przyjdź, zobacz, jak to jest. Jeśli zasiadasz w kręgach od dawna – przyjdź, wesprzyj nas swoją mądrością. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w praktykach rozwojowych. 

  Zabierz ze sobą wygodne ubranie. Na miejscu mamy poduchy, herbatę i wszystko, co potrzebne do warsztatu. 

  Czas: wtorki, 18.30 – 20.45. Bądź kilka minut wcześniej! 

  DATY SPOTKAŃ

  19 marca, 26 marca, 9 kwietnia, 16 kwietnia, 23 kwietnia, 7 maja, 14 maja

  Inwestycja: 70 zł za jedno spotkanie (2h 15 minut), 390 zł za cykl 7 spotkań. Możesz przyjść tylko na wybrane spotkanie, ale gorąco zachęcam Cię do wzięcia udziału w całym cyklu – to kompletna, pełna podróż, która może odmienić Twoje życie. Możesz zdecydować, czy chcesz zostać na cały cykl po pierwszym spotkaniu.

  LINK do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1459174088003602 – Dołącz!

  Zapisy:

  Telefon/Whatsapp: + 48 509 112 422

  mail: kontakt@joannakocik.com

  Messenger: https://www.facebook.com/joannaninasamay/

  Więcej informacji: https://joannakocik.com/stado

  Gdzie odbędą się zajęcia?

  Studio Odkryj Siebie – Klub Mistrzów znajdziecie na 1 piętrze, do lokalu wychodzi się po schodach, nasze studio umiejscowione jest dokładnie nad pocztą polską.

  Zajęcia odbywają się w salce klubowej – na końcu korytarza po prawej stronie. Tzw. sala kolonialna.

  Ul. Szolc-Rogozińkiego 4, dojazd metro Imielin + 8 min. drogi pieszo, lub autobusem, który dojeżdża pod lokal 136, 179, 217. Na miejscu jest także duży parking, wjazd od ul. Cynamonowej.

  Do zobaczenia!