Przejdź do treści

Koncert ”Shine Your Light”

  ⚜️”Shine Your Light” to wielowymiarowy koncert Nowej Ziemi, pełen piękna, radości i błogości.

  Zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór pełen boskiego światła, sensualności oraz romantyzmu.

  To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, które warto doświadczyć, bo jest jednym z tych, które na długo zostaną w pamięci i w naszych sercach.

  Tego wieczoru przygotujemy dla Was sensualny koncert muzyki z serii New Energy Art & Sound komponowanej na żywo na unikatowych śpiewających misach alchemicznych, stworzonych m.in. z diamentu, rubinu, ametystu, złota, palladu i platyny oraz na śnieżnobiałych misach kryształowych i harfie. Będzie to wielowymiarowe doświadczenie pięknej energii w przestrzeni Mistrzów, dla Twojego ukojenia, harmonizacji oraz doznania błogości.

  Przyjdź poczuć głęboki stan odprężenia i zanurz się razem z nami w wielowymiarowej podróży alchemicznych dźwięków.

  U podstaw masażu dźwiękiem leży prastara wiedza, która tysiące lat temu znalazła zastosowanie w sztuce uzdrawiania.

  Jeśli człowiek jest w stanie harmonii wewnętrznej i z otoczeniem, to staje się silny i niezależny, szczęśliwy i zdrowy, a poczucie wolności pozwala mu na kreatywność i świadome kształtowanie życia.

  Tego wieczoru otulimy Was pięknymi kryształowymi dźwiękami, które zabiorą Was w wielowymiarowa przestrzeń. To wieczór pełen osobistej Boskości.

  Zapraszamy Was do Raju na tej Ziemi, który będziemy kreować tego wieczoru.

  ⚜️Spotykamy się 13/04/23 w godzinach 19:45-22:00 w Klubie Mistrzów
  Celem doznania najgłębszego komfortu, weź ze sobą:
  – matę do jogi
  – poduszkę oraz koc
  – wygodne, ciepłe ubranie
  – opaskę na oczy, jeżeli posiadasz
  – wodę

  ⚜️Donacja: 120zł.
  https://zrzutka.pl/z6wcbz

  Prosimy o wpisanie imienia i nazwiska celem weryfikacji listy uczestników.

  ⚜️Organizatorzy:
  ✨ MONIKA @monismol

  MONIKA
  New Energy Artist, Holistic & Sound Healing Practitioner, Multiinstrumentalist, Life& Soul Body Coach

  Nazywam się Monika Ametyria. Moja kolorowa Dusza jest artystką nowej energii, wesołą podróżniczką, malarką portretów i zjawisk energetycznych.
  Od dziecka towarzyszyła mi sztuka w kuchni, malarstwie, tańcu oraz muzyce.

  Moim odkryciem są unikatowe alchemiczne misy śpiewające na których uwielbiam komponować wielowymiarową diamentową muzykę. Organizuje regeneracyjne koncerty i prowadzę sesje oraz warsztaty alchemiczne pomagając wejść głębiej w czucie i świadomość Siebie, Swojego Ciała oraz stan równowagi. Muzyka tworzona na śpiewających i krystalicznych misach alchemicznych działa regenerująco, harmonizuje oraz głęboko porusza w nas energię twórczą. Jest to muzyka grana świadomością, zanurzająca do innych wymiarów, która prowadzi do integracji własnych aspektów.

  ✨ ZUZA @kapielwdzwiekach
  Gra na misach kryształowych, organizuje kąpiele dźwiękowe, opowiada o terapeutycznym wpływie dźwięku na ludzkie ciało i umysł. Poprzez magiczną moc wibracji zaprasza do nowego wymiaru relaksu, zatrzymania tu i teraz oraz harmonizacji.
  Za pomocą ćwiczeń medytacji prowadzonej, świadomego oddechu i zróżnicowanych technik gry na misach, pomaga osiągnąć odprężenie na bardzo głębokim poziomie, które pozwala na uwolnienie się od następstw codziennego stresu, napięć, blokad i poczucia niepewności.