Kochana Kobieto!
Z głębi serca zapraszam Cię na krąg kobiet podczas którego będziemy poruszać się w wartościach i jakościach archetypu matki.
Twojej wewnętrznej matki – siły twórczej, mocy kreacji, która drzemie w Twoim łonie.
Matki, która jest przyjęciem na świat, bezpieczeństwem, schronieniem, intuicją.
Które z tych wartości są bliskie Tobie?
Czy doświadczyłaś tego od swojej ziemskiej matki? A może doświadczasz tego sama będąc matką?
Zapraszam Cię do spotkania z tymi jakościami.
Spotykamy się w Klubie Mistrzów na Ursynowie, w sali kolonialnej. Rozpoczynamy o 18.30, ale zapraszam Cię do przybycia chwilę wcześniej, aby rozgościć się w przestrzeni. Krąg zamkniemy około 21.
Na miejscu dostępna jest herbata.
Krąg składkowy na koszty sali – ok. 30-40 zł. Kwota będzie zależna od ilości kobiet, które przyjdą.
Zapraszam Cię do przyniesienia czegoś na wspólny stół – owoce, orzechy, drobne przekąski.
O mnie:
Wołam krąg z potrzeby serca, brzucha i łona, aby być z innymi kobietami w energii siostrzeństwa, wsparcia i przyjęcia. By miękko wylądować w tu i teraz. Kręgi zmieniły moje życie, pozwoliły mi wkroczyć na drogę uzdrowienia wszystkich części mojego ja. Z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutą pedagogicznym. Śpiewam i gram na gitarze. Tworzę laleczki waldorfskie, haftuję, dziergam, maluje. Kreuję przestrzeń wokół siebie.
Zapraszam najcieplej
Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź ![]()
Zapraszamy na wydarzenie na FB: https://fb.me/e/4xsmGUH5B

